D.U.K.
Raskite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimu!
Šis egzotiškas ir daugeliui nežinomas žodis reiškia kepsninę, turinčią tradicinės orkaitės, griliaus ir rūkyklos savybių.
Visų pirma, reikia atsakyti į pagrindinį klausimą – ar tandyras bus naudojamas vienoje vietoje, ar transportuojamas. Jei planuojate tandyrą transportuoti, rekomenduojame modelius „Venecija“, „Akmuo“ arba „Plyta“. Kitu atveju, jei planuojate pas save kviesti didelius būrius draugų ir gaminti labai daug, rekomenduojame modelius su didesniu tūriu nei 65 litrai. Principas paprastas – kuo didesnis tandyras, tuo daugiau patiekalų gali būti iškepta; dėl šios priežasties, bus galima pamaitinti daugiau žmonių.
Kaip ilgai trunka, kol jis pasiekia pakankamą temperatūrą kepimui? Mūsų internetinėje svetainėje galite rasti detalias instrukcijas tandyrų naudojimui, todėl maloniai jūsų prašome šias instrukcijas perskaityti. Pagrindinis tikslas: sušildyti tandyro sienas iki reikiamos temperatūros. Būtent karštos sienelės leidžia pagaminti nuostabius valgius jūsų stalui.
Šaltuoju sezonu, tandyrą reikia įkaitinti palaipsniui, lėtai. Bekepant anglys turėtų būti paliktos tandyro apačioje – tai padeda išsaugoti šilumą. Po kepimo patys tandyro negesinkite, leiskite jam pačiam atvėsti.
Taip. Didysis dangtis turi būti uždengtas, kuomet tandyras kūrenasi. Mažasis dangtis turėtų būti nuimtas. Kuomet maistas kepa tandyro viduje, tandyras turėtų būti uždengtas mažuoju dangčiu, kad šiluma neišeitų. Tai yra itin svarbu maisto ruošimui.
Šios siūlės yra normalus dalykas. Bet kokios kokybės ir bet kokio gamintojo tandyras įskils jį kūrenant. Šis procesas neišvengiamas, taigi to bijoti nereikia. Metaliniai apkaustai neleidžia tandyrui subyrėti ar suirti į didesnius gabalus. Šiluminės siūlės gali siekti nuo 1 iki 3 mm pločio.